İade Şartları

Fatosicgiyim.com Sitemizden Aldığınız Ürünleri Teslim Tarihinden İtibaren Aşağıdaki Şartlara Uygun Olarak İade Edebilirsiniz.

Defolu Hatalı veya Yanlış Gönderdiğimiz Ürünleri İade Edebilirsiniz.

Denenmiş, Giyilmiş, Kirlenmiş, Paketi Yırtılmış, Ambalajına veya Etiketine Zarar Verilmiş Ürünleri Tekrar Satışa Koyamayacağımız İçin İade Alamıyoruz. Özellikle İç Giyim Yani Ten e 1. Derecede Temas Eden Ürünleri İade Alamıyoruz. Bu Konuda Anlayış Göstermenizi Rica Ederiz. Çünkü Başkasının Denediği ve Beğenmeyip Değiştrdiği Bir Külodu yada Sütyeni Siz Almak İstemezsiniz!!! Bu Sebeple Bu Konuda Müşterilerimizden Anlayış Bekliyor, Anlayışınız İçin Teşekkür Ediyoruz.

 

GERİ GÖNDERİM NASIL YAPILIR

Sürat Kargo Şubesine Giderek Anlaşma Kaydımız Olan Tuncay ERGÜN  Adını Vererek Anlaşmamız Olduğunu Söylerek ve KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK Gönderim Yapıyorsunuz.

Ödemiş Olduğunuz Kargo Ücretini Biz Sistemde Sizin Hesabınıza Ekliyoruz ve Siz Sonraki Siparişinizde Kullanabiliyorsunuz.

Eğer Ürün Değişim İçin Geldiyse, Ödemiş Olduğunuz Kargo Ücreti Bedeli Kadar Yeni Ürün Alıp Değişen Ürünlerle Birlikte Kargo Ücreti Tarafımızca Ödenip Size Gönderilecektir.

Saygı ve Sevgilerimizle

Fatosicgiyim.com

Fatoş İç Giyim © 2023
Powered By OpenCart-TR
test